Acapelo napisał(a):

No i co z Brożkiem? Dawać go i na 2 lata mamy spokój z napastnikami! Nie chce mi się nawet komentować jak go nie pozyskamy. Genkov i Brożek gwarantują nam jakość w ataku za którą musielibyśmy sporo zapłacić. A młode talenty? Jakoś nie chce mi się w nie wierzyć. Oczywiście taki Romell ma talent, ale on spokojnie ma czas i w drużynie z aspiracjami musi szukać swojej szansy przez 45minut. Tak jak to robi teraz. Najszybszy napastnik w lidze (Brożek) i najlepiej grający głową (Genkov) czego chcieć więcej. Można by się nareszcie zająć odbudową naszej potęgi w pomocy przez 2 lata zamiast szukać kolejnych "talentów" do ataku. A za 2 lata się będziemy martwić .
|
Z tą szybkością Brożka już nie przesadzaj , to nie te czasy . Zresztą nawet w najświetniejszych dla siebie czasów Brożek nie należał do najszybszych napastników w lidze . Paulista czy Jeleń go wciągali nosem szybkością . Co nie znaczy że nie byłby teraz dla nas czołowym napastnikiem w lidze .
Jestem na Tak jeśli chodzi o sprzedaż Brożka , ale Nie pod warunkiem sprzedaży Meliksona czy Genkova. A tak naprawdę dla zarządu może być to jedyny wyznacznik tego czy transfer będzie klepnięty . W prywatnego sponsora nie wierzę .
Co do młodych talentów to jestem zdania że takowe mamy - Romell i Kamiński . Szczególnie temu drugiemu warto dać pograć po 15-20 minut przy pewnym wyniku. Co do Romella to jestem zdania że prędzej czy później będzie u nas grał w 1 składzie.
Gdyby wszyscy byli zdrowi to mamy już na dzisiaj naprawdę ciekawą kadrę .