Arked napisał(a):

|
Jak chcesz wyłonić te 12 zespołów?
|
Administracyjnie. W danym sezonie spadają 3 druzyny, wchodzi 1. W nastepnym to samo i mamy 12 zespołow.
Cytat:
|
Bankruci będą się zawsze trafiali, czy będzie w lidze 12 czy 18 zespołów
|
Prędzej się znajdą w lidze 18 zespołowej niż przy 12 drużynach. Skróciłaby sie w lidze liczba zespołow tzw. środka tabeli, które na 5-6 kolejek przed końcem sa juz bezpieczne i wegetują lub handluja punktami.