Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21808
Stary 17.08.2012, 16:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak chcesz wyłonić te 12 zespołów?
Administracyjnie. W danym sezonie spadają 3 druzyny, wchodzi 1. W nastepnym to samo i mamy 12 zespołow.

Cytat:
Bankruci będą się zawsze trafiali, czy będzie w lidze 12 czy 18 zespołów
Prędzej się znajdą w lidze 18 zespołowej niż przy 12 drużynach. Skróciłaby sie w lidze liczba zespołow tzw. środka tabeli, które na 5-6 kolejek przed końcem sa juz bezpieczne i wegetują lub handluja punktami.
Odpowiedz cytując