Bobek90 napisał(a):

Skoro Zurawski byl taki niesamowity, to dlaczego nigdy zaden dobry klub z topowej ligi nie byl na niego zdecydowany?
|
po meczach z Schalke za Żurawia Spartak Moskwa dawał 5 mln € ale Pan Cupiał sie nie zgodził.Na tamte czasy Spartak grał co roku w LM i kupował Brazylijczyków za gruuube mln € czy $