Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59584
Stary 17.08.2012, 06:36
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post

Skoro Zurawski byl taki niesamowity, to dlaczego nigdy zaden dobry klub z topowej ligi nie byl na niego zdecydowany?
po meczach z Schalke za Żurawia Spartak Moskwa dawał 5 mln € ale Pan Cupiał sie nie zgodził.Na tamte czasy Spartak grał co roku w LM i kupował Brazylijczyków za gruuube mln € czy $
Odpowiedz cytując