Wyświetl pojedynczy post
OrzelCT
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.08.2012, 01:24
Z jednej strony kazdy marzy o tym wyczekiwanym 15 miejscu (ja tez) ale patrzac na nasz dzisiejszy poziom pilkarski to co tak naprawde da nam te 15 miejsce? Mielibysmy dodaktowa druzyne startujaca w el do LM, ale tylko w eliminacjach! Skoro od 4 lat (po reformie Platiniego) nie jestesmy wstanie przejsc drabinki mistrzowskiej (grajac jedynie z panstwami z miejsc 13 w dol) to co dopiero bedzie w drabince niemistrzowskiej ktora jest przeciez duzo trudniejsza bo graja tam kluby z takich pansw jak Wlochy, Niemcy, Hiszpania, itd
Patrzac na nasz (slaby) poziom pilkarski, jedyne miejsce ktore naprawde moze nam cos dac to 12 miejsce (gwarantowana druzyna w LM). A zeby zajac 12 miejsce trzeba srednio zdobywac 6.958 pkt, a wiadomo ze dla nas to kompletnie nie mozliwe.
My chyba NIGDY juz nie zagramy w tej LM...