Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19518
Stary 16.08.2012, 22:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Komentator rumuński zachwycał się znakomitym przyjęciem piłki w pełnym biegu przez Kirma, ciągiem na bramkę i precyzyjnym strzałem. Lubię Kirma. I żałuję, że nie robi tego samego w Wisle, choć miewa momenty gdy mu sie chce i wychodzi. Ale jak juz to prasa słoweńska napisała: Kirm gra w reprezentacji a w Wiśle zarabia


Z nasz moze tego przyczyne


bo dla mnie to zjawisko jest ciezkie do przyjecia i wyjatkowo draznice.Gosc gra sobie fajnie w Slowenii po czym przyjdzie mu zagrac w ndz z GKS i bedzie człapał po boisku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując