Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21778
Stary 14.08.2012, 22:13
Jose napisał(a):Wyświetl post
Kolejorz idzie na majstra
http://kkslech.com/2012/08/14/w-piat...omment-page-1/

Te gwiazdki z Rudnevem, Stillicem i resztą miały tylko 5 i 4 miejsce to ten osłabiony ma być lepszy?
Przepraszam o co? Środek tabeli to maks co może z nich być w tym sezonie.Bez napastnika daleko nie zajadą.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując