Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
21777
14.08.2012, 21:19
Kolejorz idzie na majstra
http://kkslech.com/2012/08/14/w-piat...omment-page-1/
Te gwiazdki z Rudnevem, Stillicem i resztą miały tylko 5 i 4 miejsce to ten osłabiony ma być lepszy?
Ostatnio edytowane przez Jose : 14.08.2012 o godz. 21:29.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose