murray napisał(a):

|
Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.
|
Źle to rozegrałeś. Trzeba było napisać tylko, że odszedł z Kubania. Albo lepiej - że go zwolnili. Później poczekać na jovę albo innego nawiedzonego żeby zaczął się produkować jakim to on nie jest słabym trenerem.
Byłoby przynajmniej trochę śmiechu.
Ciekawe czy Rumun sobie poradzi - to już trochę inny poziom i inne wymagania. Trzeba jednak mu oddać, że idzie jak burza.
Szkoda, że był za słaby na Wisłę. Nas obecnie trenuje koleś za słaby na spadkowicza ligi greckiej...