Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7558
Stary 14.08.2012, 19:56
murray napisał(a):Wyświetl post
Petrescu odszedł z Kubania. Ma być ogłoszony nowym trenerem Dynama Moskwa pod wieczór.
Źle to rozegrałeś. Trzeba było napisać tylko, że odszedł z Kubania. Albo lepiej - że go zwolnili. Później poczekać na jovę albo innego nawiedzonego żeby zaczął się produkować jakim to on nie jest słabym trenerem.

Byłoby przynajmniej trochę śmiechu.

Ciekawe czy Rumun sobie poradzi - to już trochę inny poziom i inne wymagania. Trzeba jednak mu oddać, że idzie jak burza.
Szkoda, że był za słaby na Wisłę. Nas obecnie trenuje koleś za słaby na spadkowicza ligi greckiej...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2012 o godz. 19:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując