Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18647
Stary 14.08.2012, 17:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dobra, czesc. Nie dyskutuje z Wami (szczegolnie z Drozdem bo jego przypadek to sie juz chyba kwalifikuje na leczenie) bo zaraz sie okaze, ze Tusk jest winien wszystkiego. Jebac tych wszystkich pasozytow co siedza przy korycie i zra za nasze pieniadze a wy byscie za nich glowe nadstawili
Jeśli tylko wydaje Ci się że Twój przypadek jest "lżejszy" niż "przypadek Drozda" to jako osoba postronna muszę wyprowadzić Cię z błędu.