Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59470
Stary 14.08.2012, 13:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż, gdyby Brożek miał wrócić, to trudno: pośród ślepych, jednooki jest królem
Ciężko zrozumieć posunięcia Bednarza - są chaotyczne w całej swojej rozciągłości.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Więc kogo Ty byś FraMat chciał? Poważnie pytam - tylko nie chodzi mi o charakterystykę zawodnika a o nazwisko. Konkretnie.
Nie wiem, jakiego by chciał FraMat, ale ja bym chciał piłkarza wybranego spośród pięciu wytypowanych kandydatów, najlepszego na nasze możliwości. I niekoniecznie teraz. Bednarz zrobił już zakupy na pozycji napastnika. I to jest liczba wystarczająca. Nie rozumiem dlaczego mielibyśmy kontraktować w chwili obecnej Pawła Brożka - to pójście na łatwiznę, w dodatku - mimo że jest on zasłużony dla Wisły, to jednak jego wymagania finansowe będą przewyższać w sposób znaczący budżet. A ze strony czysto ekonomicznej - po co nam piłkarz, którego kartę zawodniczą będzie posiadał sponsor?
Odpowiedz cytując