FraMat napisał(a):

|
No cóż, gdyby Brożek miał wrócić, to trudno: pośród ślepych, jednooki jest królem
|
Ciężko zrozumieć posunięcia Bednarza - są chaotyczne w całej swojej rozciągłości.
serek.c2 napisał(a):

|
Więc kogo Ty byś FraMat chciał? Poważnie pytam - tylko nie chodzi mi o charakterystykę zawodnika a o nazwisko. Konkretnie.
|
Nie wiem, jakiego by chciał FraMat, ale ja bym chciał piłkarza wybranego spośród pięciu wytypowanych kandydatów, najlepszego na nasze możliwości. I niekoniecznie teraz. Bednarz zrobił już zakupy na pozycji napastnika. I to jest liczba wystarczająca. Nie rozumiem dlaczego mielibyśmy kontraktować w chwili obecnej Pawła Brożka - to pójście na łatwiznę, w dodatku - mimo że jest on zasłużony dla Wisły, to jednak jego wymagania finansowe będą przewyższać w sposób znaczący budżet. A ze strony czysto ekonomicznej - po co nam piłkarz, którego kartę zawodniczą będzie posiadał sponsor?