Grantar napisał(a):

Wywiad z Bednarzem
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...spol,id,t.html
Rodzynek dla Miłosza Bonawentury i Wolfy-a:
"Może będę pracował tutaj dwa, trzy lub pięć lat."

A tak poważnie: Bednarz jest zdecydowanie większym optymista niż ja.
A ja jestem optymistą.
Nie podobają mi się jego wypowiedzi dotyczące:
- akademii ( " Nie mamy jakiejś hiperakademii. [.....] Nie jest zatem idealnie, ale też nie jesteśmy w gorszej sytuacji niż inne kluby")
- Meliksona - wynika z kontekstu że J.B chce ratować finanse sprzedażą Meleksa, o którym sam mówi że jest ponadprzeciętny i w dobrej formie.
|
Brakuje mi tu 2 pytań - 1.o możliwość powrotu Pawła w obecnej sytuacji 2.z odejściem którego (których bo 1-2) liczy się jeszcze w tym okienku B.(Jovanic, Jaliens, jacyś młodzi na wyp czy Melikson)
B snuje swoje opowieści, dziennikarz nic nie dopytuje... słabo Panie Karcz.