Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59340
Stary 12.08.2012, 14:25
Dariook napisał(a):Wyświetl post
U nas Genkov dzisiaj zanotowal takie same zenujace pudlo jak on z GKS,, brak slow. Mam tylko nadzieje ze Cwetan ogladal dzisiejsze spotkanie PSG, piekna lekcja dla kogos kto gra tylem od bramki I straca pilki dla kolegow z druzyny..
Podstawa to umiec grac bez pilki a to niestety jest bolaczka ktora trudno bedzie przeskoczyc. Bulgarowi.
Bez opanowania tej umiejetnosci bedzie on glownie bezproduktywny.
Podobne pudło zanotował kiedyś Miro Klose grając w Bayernie:
http://www.youtube.com/watch?v=HvfNl-kkqYs
Natomiast Cwetan strzelił w tym meczu 3 bramki, fakt, kilka sytuacji zmarnował, ale od pewnego czasu znajduje się w dobrej formie i strzela bardzo dużo bramek, a tu - malkontenci.
Genkov gra najlepiej głową ze wszystkich napastników Ekstraklasy (obok Piecha). Oprócz tego, potrafi się ustawić w polu karnym tak, żeby np. dobić piłę do pustej bramki (Mario Gomez` style), Ma słaby drybling, przeciętną technikę. Ale to jest jak na nasze warunki naprawdę dobry napastnik. Nie rozumiem zupełnie krytyki pod jego adresem, krytykować to go można było jesienią 2011.
Odpowiedz cytując