Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59276
Stary 11.08.2012, 11:03
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Jest to transfer dużego ryzyka. Brożek jest zawodnikiem który jak wszystko idzie dobrze gra na poziomie. Niestety aktualnie potrzebujemy walczaków a nie machających rękami. Dochodzi do tego styl pracy trenera po kilku treningach albo meczach na ławce Brożek by coś odpyskował Probieżowi i na tym by się skończyło.
Pozwole sobie sie nie zgodzic
Mamy juz walczaków: Genkova, Sikorskiego w ataku, Wilka, Sobola w pomocy
Potrzebujemy kogoś kto potrafi strzelać gole, nie wazne jak ani czym wazne zeby strzelal
Brozek to w naszej lidze potrafi
Przypominam, ze w zeszlym sezonie strzelilismy 29 goli w 30 meczach!
A strzelca 11 z nich - Bitona, już w Wisle nie ma
jest za to niewaidoma Quioto i ekhmm "napastnik" Sikorski
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując