Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18538
Stary 08.08.2012, 21:05
Szpen napisał(a):Wyświetl post
tiaa ... http://www.youtube.com/watch?v=smcBdM7EW2U
Jednym przykładem przez siebie podanym chcesz zakłamać rzeczywistość? Jakże to typowe...

Górski i ogólnie KMN z dużo większą szyderą podchodzili do poprzedniego rządu - szkoda że tego nie pamiętasz. Podobnie zachowuje się kilka innych kabaretów, które jakoś dziwnie mało robią sobie jaja z rządu który zalicza wpadki każdego dnia. To samo tyczy się prezydenta.

Staraj się bardziej, ostatnio bez formy - może brak nasłonecznienia w biurze poselskim w Grójcu?