Szpen napisał(a):

Jednym przykładem przez siebie podanym chcesz zakłamać rzeczywistość? Jakże to typowe...
Górski i ogólnie KMN z dużo większą szyderą podchodzili do poprzedniego rządu - szkoda że tego nie pamiętasz. Podobnie zachowuje się kilka innych kabaretów, które jakoś dziwnie mało robią sobie jaja z rządu który zalicza wpadki każdego dnia. To samo tyczy się prezydenta.
Staraj się bardziej, ostatnio bez formy - może brak nasłonecznienia w biurze poselskim w Grójcu?