Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59188
Stary 08.08.2012, 20:44
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie będę jeździł po Bednarzu tylko dlatego, że jest na to teraz moda. Beto mu totalnie nie wyszedł natomiast o Quioto można już powiedzieć, że to inny kaliber piłkarza, silny chłopak do tego niezła motoryka, mam nadzieję że się sprawdzi bo brakuje nam piłkarzy którzy mogą przynieść w przyszłości złotówki do klubu.
Nie strzeli ani jednej bramki. Jest za słaby. Cały ten zespół nie jest w stanie zdobyć MP. Nie wierzę, że ktoś z czystym sumieniem mi teraz powie, że będziemy grali w pucharach. Mamy najgorszy zespół od 1997 roku. I niestety, jeżeli coś w myśleniu właściciela się nie zmieni, przegramy w tym sezonie z kretesem.
Odpowiedz cytując