Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59155
Stary 08.08.2012, 13:50
cfa napisał(a):Wyświetl post
No to mają 18 klepisk, a Wisła ma z tego co się orientuję jedną sralnie dla psów. W tych warunkach 6 normalnych boisk treningowych by już dużo dało jeśli chodzi o pracę z piłkarzami.
Pokaz mi te boiska, skoro je widziales.Wszystkie 18 chce zobaczyc.Probierz to taki sam klamca jak i Bednarz, niech juz lepiej Smude zatrudnia z nim przynajmniej nie beda do Wisly przychodzili tacy pilkarze jak Sikorski.A pozatym plan , ze boiska zrobia jak awansuja do LM wymyslil nasz zarzad, bo jest zbyt laikowaty, zeby zrozumiec, ze najpierw wypadaloby takie boiska miec.Ale najwazniejsze jakich sie ma pilkarzy, Bunozie,. Burlidze,Sikorskiemu, czy temu Frederiksenowi nawet 50 boisk nie pomoze.Tu problem jest w jakosci pilkarzy, a nie boisku.I to samo sie tyczy pilkarzy, najpierw trzeba takich miec, ktorzy beda w stanie wygrac eliminacje, a pozniej mozna wejsc do LM, a nie odwrotnie.

oto stadion na ktorym mecze ligowe rozgrywal klub FK Minsk co za nowoczesna infrastruktura, tylko im pozazdroscic.

http://www.youtube.com/watch?v=ETUiqW1vY3s
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 08.08.2012 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując