Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59101
Stary 06.08.2012, 18:04
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
bonawentura zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem kupowanie zawodników u schyłku kariery jest rozwiązaniem doraźnym, taki zawodnik może przydać się w młodej drużynie wnosząc doświadczenie do jej gry. Ale 11 dziadków za dużo nie ugra. Trzymanie w klubie Garguły to moim zdaniem największy błąd ostatnich lat, stary, bez formy nic nie wnosi do gry zespołu. Wolałbym na jego miejscu widzieć jakiegoś młodzika który łapałby doświadczenie w Ekstraklasie, jestem przekonany, że gorzej by się nie prezentował od wyżej wymienionego grajka. Co do kontuzji Burligi to moim zdaniem jest to solidny, przeciętny kopacz wystarczający na naszą ligę. Na ten moment zostajemy z Jovanoviciem na prawej obronie, który często bywa kontuzjowany.
Problemem Garguły nie jest wiek, tylko brak talentu. Pirlo to jest dopiero stary, a jak gra . Niestety, jesteśmy na niego skazani do końca kontraktu, bo nikt nie zapłaci za niego złamanego grosza, a sam nie zrezygnuje z ciepłej i miłej posadki.
Odpowiedz cytując