|
Senior Member
Offline
|
|
Bobek90 napisał(a): 
|
Szkolenie, scauting... to sa wszystko fundamenty. Niektorzy zamiast tego wola sie taplac w swoim czysto polskim, piechniczkowo-kapkowym, bagienku. I potem dziwota ze jako klub czekamy 9 lat na dobry wystep w pucharach..
|
Myślę że B.C. to wszystko wie, ale traktuje naszą Wisłę jako drogą zabawkę, a nie jak poważną biznesową inwestycje. Ot lubi karać, nagradzać, wyrzucać, przywracać do łask, taki folwark do którego nie chce dopłacać, a zarobić na nim w dłuższej perspektywie chyba nawet nie planuje, a polityka transferowa jest tego tylko pochodną, niczym więcej.
Co do nowego sezonu w naszej marnej lidze, to skład na nią nie mamy taki zły, więc może damy radę (cóż rola kibica, tak właśnie wygląda), szkoda jedynie że będzie trzeba czekać do kolejnego przesilenia w naszym klubie , zanim pojawi się nowa nadzieja na budowę normalnego klubu, choć w części podobnego do tych zachodnich, a biorąc pod uwagę szkolenie i infrastrukturę do choćby do tych za naszą południową granicą. Hmm, dobrze że choć dzięki Euro2012, mamy nowe stadiony.
|
|