Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58983
Stary 03.08.2012, 11:53
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie wydawalismy pieniedzy jakbysmy walczyli o LM, tak sie tylko wydawalo Cupialowi, ktory porownywal swoje wydatki z amatorskimi klubami naszej ligi, badz powazny.
A to weź sobie dla przykładu budżet ćwierćfinalisty LM takiego klubu jak Apoel Nikozja. Z tego co pamietam pensje grajków nie odbiegały zasadniczo od pensji naszych kopaczy. Kiedyś ktoś wrzucił sumę na forum i wszyscy sie strasznie dziwowali, że z takimi pieniędzmi można zajść tak daleko.
Odpowiedz cytując