MichaelMyers napisał(a):

|
Nigdy nie wydawalismy pieniedzy jakbysmy walczyli o LM, tak sie tylko wydawalo Cupialowi, ktory porownywal swoje wydatki z amatorskimi klubami naszej ligi, badz powazny.
|
A to weź sobie dla przykładu budżet ćwierćfinalisty LM takiego klubu jak Apoel Nikozja. Z tego co pamietam pensje grajków nie odbiegały zasadniczo od pensji naszych kopaczy. Kiedyś ktoś wrzucił sumę na forum i wszyscy sie strasznie dziwowali, że z takimi pieniędzmi można zajść tak daleko.