|
"Drużyny aspirującej do LM, która nie ma zagwarantowanego miejsca w eliminacjach. Wydawaliśmy pieniądze, które mogliśmy zarobić w przyszłości i okazało się, że się przeliczyliśmy. Zostaliśmy drużyną, która nie grając w pucharach może odnieść sukces tylko w skali T-ME, a wydaje pieniądze jakby walczyła o LM."
Nigdy nie wydawalismy pieniedzy jakbysmy walczyli o LM, tak sie tylko wydawalo Cupialowi, ktory porownywal swoje wydatki z amatorskimi klubami naszej ligi, badz powazny.A LM mielibysmy conajmniej 10 ml euro dochodu, nawet przegrywajac wszystkie mecze, takie pieniadze wydawalismy, gdzie i kiedy?Wydawalismy co najwyzej na LE i tam trafilismy z niezlym skutkiem.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.08.2012 o godz. 11:51.
|