Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58976
Stary 03.08.2012, 11:15
Może i tak, ale czy za 300kilo nie da się nigdzie na Świecie znaleźć gościa na prawą obronę, który ma siłę biegać i nie jest wypalony ? To samo ze środkowym pomocnikiem Nunezem. Nie wiem ile zarabiał, ale zakładam, że ze 2 setki też musiał łyknąć.A nawet nie był nigdy środkowym pomocnikiem zanim tu przyszedł. Na prawdę nie było lepszych ? Przecież Lamey, Diaz, Paljic, Jaliens - taka obrona to kpina, w ogóle cud że jakieś rundy przeszliśmy z nimi.
..
Odpowiedz cytując