Ja tam o amice jestem spokojny. Dlatego ze:
- alarm zostanie wyłączony a jeśli to nie pomoże to planowana jest poobiednia drzemka.
- była to dopiero pierwsza porażka od kilku miesięcy, szkoda że najważniejsza w roku!
Po meczu powiedzieli:
Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): - Przyczyny naszej wysokiej porażki są wielorakie. AIK był zespołem lepszym. Zagrał bardzo dobrze. My ostatnio bardzo wiele i bardzo daleko podróżowaliśmy. Chcieliśmy zagrać jak najlepiej.
Fałszywe alarmy w nocy w hotelu w którym mieszkaliśmy już tutaj w Szwecji na pewno nam nie pozwoliły dobrze przygotować się do meczu. Wpłynęło to na naszą dyspozycję fizyczną. Przegraliśmy 0:3. Była to surowa lekcja. Potrafimy jednak grać lepiej. Mamy swoją dumę i ambicję.
To była nasza pierwsza porażka w liczącym się meczu od kilku miesięcy. U siebie będziemy walczyć. Zrobimy wszystko, aby awansować.
* Kocham wypowiedzi polskich szkoleniowców.
czarny7777777 napisał(a):

|
mówimy tu o canal plusie itp zeby gwarantowały np 1/3 na szkolenie ok jest to pomysł dobry ale zeby cos naprawde osiagnac trzeba patrzyc na siebie czyli na kibiców np na poczatek wymóc na klubie/ach ze 30%-50% przychodów z karnetów idzie na szkolenie mysle ze odrazu było by jakos lepiej a od takich pomysłów trzeba zaczac
|
Przecież większośc klubów iw polskie ekstraklasie tak naprawdę zyje z pieniędzy Canal+. Dlatego jeśli odgórnie zabierzemy im 1/3 tej kwoty z przeznaczeniem na szkolenie to może to doprowadzić do wielkich problemów finansowych zainteresowanych klubów. Dojdzie do tego że będzie piękna baza i przyzwoite szkolenie a klub niestety biedny. Gdzieś hamulec się niestety znajdzie i efekt pozostanie podobny.
Klub A- 1m = szkolenie -
333 tyś
Klub B - 6m = szkolenie -
2 m
--bezsensu--
Niech lepiej kluby same zadbają o bazę i szkolenie swoich zawodników. Tak jest po prostu zdrowo,