serek.c2 napisał(a):

|
Naprawdę - daleko mi do gloryfikowania Bednarza, fanem jego nie jestem (choć zaraz milosz wyskoczy z tekstem, że należę do jego fan klubu).
|
milosz napisał(a):

|
A Jacuś śni się tylko Tobie więc miłych snów, o Twoim Idolu. tylko co będzie jak Twoja miłość złamie Cie Serce, oj co to będzie za rozpacz.
|
Długo było czekać?

Przezabawny jesteś. Naprawdę.