Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58950
Stary 02.08.2012, 23:12
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę - daleko mi do gloryfikowania Bednarza, fanem jego nie jestem (choć zaraz milosz wyskoczy z tekstem, że należę do jego fan klubu).
milosz napisał(a):Wyświetl post
A Jacuś śni się tylko Tobie więc miłych snów, o Twoim Idolu. tylko co będzie jak Twoja miłość złamie Cie Serce, oj co to będzie za rozpacz.
Długo było czekać? Przezabawny jesteś. Naprawdę.
Odpowiedz cytując