Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58918
Stary 02.08.2012, 17:36
milosz napisał(a):Wyświetl post
Amica Poznań dała radę My nie, to powinno dawać do myślenia. Wiosną brakło mobilizacji to fakt bezsporny, a J.B. nie jest tu bez winy, niestety również nie dał rady Probierz, oby teraz trenerowi się udało i aby tylko mu ten drugi nie przeszkadzał.
Bednarza i Probierza wina była akurat tutaj najmniejsza. Dostali drużynę z przetrąconym kręgosłupem i zawodników, którzy wyglądali jakby się nie cierpieli nawzajem i chcieli tylko aby każdy mecz się skończył jak najszybciej i można było odbębnić pańszczyznę. Nie było żadnego pędu na sukces i chęci jego odniesienia.
Dlatego Probierza i Bednarza będę rozliczał dopiero po tej rundzie, gdzie widać będzie na półmetku na co się zanosi.
Odpowiedz cytując