Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.08.2012, 19:43
wiślak1992 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie jak mam ważną legitymacje do końca września i nigdzie dalej nie zamierzam iść to na karnet ulgowy się załapie?
Teraz niby kupisz karnet, ale w informacji na oficjalnej było napisane, że legitymacja ma obowiązywać w momencie zakupu I RÓWNIEŻ wtedy, kiedy wchodzisz na mecz, więc zapewne będą to sprawdzać.

Karnety ulgowe przysługują:
- kobietom
- dzieciom i młodzieży uczącej się
- studentom do 26. roku życia
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 01.08.2012 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując