|
Senior Member
Offline
|
|
Teza że Probierz blokuje liczne propozycje transferowe Bednarza jest tak kuriozalna , że nie warto jej komentować, niby jakie prozycje, jakich kandydatów, ilu to niby było kandydatów na LO !?
Miłośnicy J.B. w coraz większym stopniu zaczynają żyć w nieistniejącym świecie, w świecie równoległym.
J.B. i solidność, haha, no tak bo za solidność czyli transfery na czas przed meczami z Levadią wywalono go z Wisły, tak, za solidność, profesjonalizm, za udane transfery, ogólnie ..w nagrodę za całokształt. Też lubię czarny humor.
_____
JOSE 841 napisał(a): 
|
co do duetu Probierz -Bednarz to raczej ten drugi ma większe szanse na pożegnanie z Wisłą zwłaszcza że raz już pożegnał się z Wisłą.Probierz to ulubieniec C więc wyleci najwcześniej po sezonie w porównaniu do Bednarza który może stracić posadę jeszcze przed półmetkiem sezonu a którego łączono już raz ze Śląskiem
|
To wielce prawdopodobny scenariusz.
|
|