Dariook napisał(a):

To, że nie sprawi, to ja jestem pewien. Dyrektor sportowy winien być zmieniony. Zastanawiałbym się nad Probierzem, bo on wygląda na takiego, który zgodzi się na wszystko, byleby trenować.
Mam nadzieję jednak, że Probierz będzie zachęcał Cupiała do budowy jakiejś choćby podstawowej bazy treningowej, bo od czegoś trzeba zacząć, by stworzyć szkółkę piłkarską etc.
https://www.youtube.com/watch?v=XANC_RZj2TY
- oglądać od 7:30. Tam Probierz wypowiada się sensownie o treningach w Polsce, niedoborach boisk.
Bednarz zespuł nam sezon na wiosnę. Samo zwolnienie Maaskanta spowodowało, że posypała się cała koncepcja holenderska, a drużyna w nowych stylach gry czy to Moskala czy Probierza kompletnie się nie odnajdywała. Ci piłkarze grali dobrze przy koncepcji gry Holendra - po prostu byli nieco bardziej efektywni.