Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58659
Stary 30.07.2012, 13:18
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ty naprawdę sądzisz, że Jaliens, Melikson i Iliev zarabiają mniej niż Garguła?



Jakość za to mieliśmy z Paljicem na lewej obronie... Poza tym to raczej szkoleniowiec powinien zgłaszać problemy z obsadą pozycji w zespole. Dlaczego nie czepiasz się trenera? To On powinien dać jasno do zrozumienia - Burliga jest za słaby na Wisłę, trzeba wzmocnić prawą obronę.

Twój ostatni post o to już jaja na całego - rozumiem, że sprzedaż Meliksona to byłaby wina Bednarza i jego autorski pomysł?
Jak przychodzil ten Pajlic, to pisalem to samo co o Frederisksenie.Poza tym, kiedy Pajlic przeszedl to Valcxka w Wisle nie bylo.Nie porownoj w ogole skladu , ktory stworzyl Bednarz do tego Valcxa.Jirsaki drozsze od Meliksona,Lobodzinski i inne zlomy, przeplacane polskie miernoty bez techniki z Bednarzem zamiast Meliksona mialbys Patejuka czy inny szrot.Sprzedadza Meliksona i co kupia, Kupisza? dziekuje bardzo.

Wiesz w ogole kto jest rozliczany z transferow w Wisle, kto je negocjuje, jaka jest funkcja dyrektora sportowego?

Jaja na calego to masz w tym okienku transferowym.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 30.07.2012 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując