Jak przychodzil ten Pajlic, to pisalem to samo co o Frederisksenie.Poza tym, kiedy Pajlic przeszedl to Valcxka w Wisle nie bylo.Nie porownoj w ogole skladu , ktory stworzyl Bednarz do tego Valcxa.Jirsaki drozsze od Meliksona,Lobodzinski i inne zlomy, przeplacane polskie miernoty bez techniki z Bednarzem zamiast Meliksona mialbys Patejuka czy inny szrot.Sprzedadza Meliksona i co kupia, Kupisza? dziekuje bardzo.
Wiesz w ogole kto jest rozliczany z transferow w Wisle, kto je negocjuje, jaka jest funkcja dyrektora sportowego?
Jaja na calego to masz w tym okienku transferowym.