Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58649
Stary 30.07.2012, 11:03
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Valcx dal d z Jaliensem, ale trzeba przyznac, ze kilku naprawde dobrych pilkarzy pozyskal, bez niego w zyciu by w Wisle nie grali Melikson czy Iliev, i nie piszmy o kasie wiekszej dla holendra, bo Bednarz wieksze kontrakty dawal Lobodzinskiemu czy Gargule niz ci dwa dostali.
Ty naprawdę sądzisz, że Jaliens, Melikson i Iliev zarabiają mniej niż Garguła?

MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Po Bednarzu jakosci bym sie nie spodziewal.Jedyne co mu sie udalo to Marcelo.Kazdy pilkarz przebywajacy na boisku ma wplyw na jakosc gry zespolu i jezeli Wisla ma miec ponad przecietna jakosc, ktorej wszyscy chcemy to napewno nie z Frederiksenem.I nie tylko lewa obrona jest bez obsady na prawej w tej chwili gra slaby Burliga,dziwne , ze tu problemu nikt nie widzi.A juz napewno nie Bednarz.
Jakość za to mieliśmy z Paljicem na lewej obronie... Poza tym to raczej szkoleniowiec powinien zgłaszać problemy z obsadą pozycji w zespole. Dlaczego nie czepiasz się trenera? To On powinien dać jasno do zrozumienia - Burliga jest za słaby na Wisłę, trzeba wzmocnić prawą obronę.

Twój ostatni post o to już jaja na całego - rozumiem, że sprzedaż Meliksona to byłaby wina Bednarza i jego autorski pomysł?
Odpowiedz cytując