borys napisał(a):

Pazdan+Gajos+Modelski - powiedzmy ze wraz z podpisami kosztowali Jage 300K EUR + 300K EUR w kontraktach rocznie, czy tak nierealnym jest dalsza ich sprzedaz za powiedzmy 1,2 - 1,5 mln. eur. WIdzisz zysk?
.. .
|
odpowiedz mi teraz szczerze
W ilu spotkaniach widziałeś Gajosa?
O tym ile zarabiają gracze Jagi wiesz od nich, czy z gazet czy strzeliłeś na oko ? P.s Zysk będzie widoczny jak ich sprzedadzą....ilu w tym okienku sprzedała zawodników Jagiellonia i jaki mieli zysk ?
Owszem na papierze to wyglada jak na Jage ciekawie, ale co my mamy brać kazdego kogo mozna kupic i wyglada ciekawie ? to jest Wisła Kraków tu jest presja inna niz w Bełchatowie. Już wiele razy przejechała sie na tym Legia, ale niektorzy dalej swoje.
Pamiętam jaki był płacz ze Lech nam "podkupił" król strzelców 1 ligi Krzyśka Chrapka. Gdzie jest teraz ten piłkarz?