serek2 masz widzę chęć mnie atakować, cóż Twoje wycieczki osobiste mnie nie już nie dziwią..
Co do umiejętności czytania cudzych postów to rozumiem że to Twoja samokrytyka, przyjmuję ją, w istocie niewiele z nich rozumiesz.
PS, Swoja drogą Twoja hipokryzja jak tak się temu przyglądam jest wielce komiczna serku.c2

:
serek.c2 napisał(a):

Milosz - zaczynasz widzę osobiste wycieczki, nic nowego.
Masz problemy z logicznym odczytywaniem postów .
|
- w zdaniu pierwszym mnie zarzucasz "osobiste wycieczki".
- a w zdaniu drugim sam robisz dokładnie to co mi zarzucasz, doprawdy koszmarny z Ciebie hipokryta ..
____
Co do tezy podstawowej ..to wprost przeciwnie bardzo bym chciał aby był podstawowym piłkarzem pierwszej jedenastki w swoim poprzednim klubie, jego testowanie jednak świadczy o czymś zgoła odmiennym,
jeśli się mylę to mnie to tylko ucieszy 
..
Czyli w sumie podstawowej tezy to jednak w niczym nie zmienia,
zamiast jakościowych transferów mamy testy,
czyli coś, czego akurat można się było spodziewać.
najm napisał(a):

|
Fredrikson grał w ostatnim sezonie chyba z 16 spotkań w tym 14 w pierwszym zaczynał.
|
Chyba .., a może oby, oby grał ..