Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58498
Stary 25.07.2012, 18:04
serek2 masz widzę chęć mnie atakować, cóż Twoje wycieczki osobiste mnie nie już nie dziwią..
Co do umiejętności czytania cudzych postów to rozumiem że to Twoja samokrytyka, przyjmuję ją, w istocie niewiele z nich rozumiesz.

PS, Swoja drogą Twoja hipokryzja jak tak się temu przyglądam jest wielce komiczna serku.c2 :
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Milosz - zaczynasz widzę osobiste wycieczki, nic nowego.

Masz problemy z logicznym odczytywaniem postów .
- w zdaniu pierwszym mnie zarzucasz "osobiste wycieczki".
- a w zdaniu drugim sam robisz dokładnie to co mi zarzucasz, doprawdy koszmarny z Ciebie hipokryta ..
____
Co do tezy podstawowej ..to wprost przeciwnie bardzo bym chciał aby był podstawowym piłkarzem pierwszej jedenastki w swoim poprzednim klubie, jego testowanie jednak świadczy o czymś zgoła odmiennym, jeśli się mylę to mnie to tylko ucieszy ..

Czyli w sumie podstawowej tezy to jednak w niczym nie zmienia, zamiast jakościowych transferów mamy testy, czyli coś, czego akurat można się było spodziewać.

najm napisał(a):Wyświetl post
Fredrikson grał w ostatnim sezonie chyba z 16 spotkań w tym 14 w pierwszym zaczynał.
Chyba .., a może oby, oby grał ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.07.2012 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując