|
Milosz - zaczynasz widzę osobiste wycieczki, nic nowego.
Masz problemy z logicznym odczytywaniem postów - nie moja wina.
Mój post nie miał porównywać piłkarzy ani sytuacji obecnej do tej z tamtego okresu. No ale jak już sobie dorobiłeś teorię to ja nie mam zamiaru Cię z błędu wyprowadzać bo i tak wiesz swoje...
Nadal czekam (jak widzę nie tylko ja) na odpowiedź skąd masz informacje, że Fredrikson nie grał przez rok w piłkę.
|