Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58497
Stary 25.07.2012, 17:44
Milosz - zaczynasz widzę osobiste wycieczki, nic nowego.

Masz problemy z logicznym odczytywaniem postów - nie moja wina.

Mój post nie miał porównywać piłkarzy ani sytuacji obecnej do tej z tamtego okresu. No ale jak już sobie dorobiłeś teorię to ja nie mam zamiaru Cię z błędu wyprowadzać bo i tak wiesz swoje...

Nadal czekam (jak widzę nie tylko ja) na odpowiedź skąd masz informacje, że Fredrikson nie grał przez rok w piłkę.
Odpowiedz cytując