|
Piotrek Brożek cały czas jest do wzięcia i zamiast robić z kulawego Bunozy lewego obrońcy, który jest stoperem i nawet z tym sobie nie radził czy dawać młodego stopera Żemłę na LO, daliby Piotrkowi pewnie max. 150-200 tys. euro i dobry obrońca jest. Przynajmniej wie czym je gra we Wiśle i gdyby nie kontuzje to myślę, że grałby w Trabzonie, bo gdy tam przyszedł Gunes na niego stawiał. Wartościowy zawodnik i z braku innych alternatyw zamiast wymyślać ze stoperami na LO lub jakimiś Duńczykami byłby naprawdę ok.
A ten Duńczyk na pewno wezmię kasę w tej okolicy co ja podałem.
|