wolfy napisał(a):

Zauważ, że za czasów Valcxxa i Basałaja zaczęto ściągać młodych do drużyn juniorskich, ściągnięto trenera z Holandii, specjalistę od szkolenia młodzieży. Zgadnij kto go zwolnił?
Ale przecież o tym wszystkim napisałem w poprzednim poście.
|
Żadnego Witka Lisa nie zwolniono, dalej jest jego młodzieżowa siatka scoutingu (z tego co wiem działa prywatnie) i system szkoleniowy. To on optował za tym by Kolanko i Kamiński trenowali z pierwszą drużyną
Ta kogo Ty chcesz by sprowadzili? Takiś ślepy i nie widzisz tego marazmu w jakim Wisła siedzi? Oszczędzamy już na poważnie i transferu gotówkowego raczej w tym okienku nie będzie (prawie to pewne). Słuchaj jakby była kasa to by każdy wydawał, a każdy nie wydaje bo kasy nie ma to normalne. Jak masz 100zł i idziesz na imprezę to idziesz to prze*ebać, a nie stracić 20zł na wjazd i stać pod ścianą oczekując jakie to miss i królewny parkiety zaraz Cię nie wyrwą. Podobnie jest z piłką, wydajesz to masz dobrych zawodników