wolfy napisał(a):

|
Jak to jest, że w Ekstraklasie największe emocje są zwykle PRZED rozpoczęciem sezonu. I nie chodzi tu o transfery, ale które kluby dostaną licencję, a które zbankrutują?
|
Odpowiedź jest prosta i zawiera się w kilku punktach :
1) Nadal są w Polsce idioci, którzy myślą że na piłce da się zarobić grubą kasę a skoro da się na niej zarobić to podchodzą do niej jak do innych swoich interesów i prędzej czy później zostawiają za sobą spaloną ziemię.
2) Nadal w Polsce są idioci, którzy mają w dupie tradycje,honor,przywiązanie do barw, kibiców i z niczym ani z nikim nie mają zamiaru się liczyć
3) Nadal są w Polsce idioci, którym ktoś notorycznie pluje w twarz a oni myślą że deszcz pada.
4) Mamy kryzys
