Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21700
Stary 23.07.2012, 16:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, że w Ekstraklasie największe emocje są zwykle PRZED rozpoczęciem sezonu. I nie chodzi tu o transfery, ale które kluby dostaną licencję, a które zbankrutują?
Odpowiedź jest prosta i zawiera się w kilku punktach :

1) Nadal są w Polsce idioci, którzy myślą że na piłce da się zarobić grubą kasę a skoro da się na niej zarobić to podchodzą do niej jak do innych swoich interesów i prędzej czy później zostawiają za sobą spaloną ziemię.
2) Nadal w Polsce są idioci, którzy mają w dupie tradycje,honor,przywiązanie do barw, kibiców i z niczym ani z nikim nie mają zamiaru się liczyć
3) Nadal są w Polsce idioci, którym ktoś notorycznie pluje w twarz a oni myślą że deszcz pada.
4) Mamy kryzys


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując