Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58356
Stary 22.07.2012, 21:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak za Basałaja, jak i teraz szkolenie nie powstaje ponieważ taki jest kaprys właściciela. Różnica w tym, że tylko Łysy jest na tyle głupi/bezczelny żeby udowadniać, że jest ono zbędne, bo mamy "wielozadaniowego" Zdzisia Kapkę. A Ty mu jeszcze wtórujesz...
Napisałem ci w poście wyżej (twojego) że piszesz bzdury dot. tego co myślę o szkoleniu młodzieży a ty dalej swoje. Czytasz w ogóle to co ja piszę ? Czasem mam wrażenie że walisz na odlew po przeczytaniu co drugiego zdania i do połowy .....

To że 70 razy napiszesz: " Wisła powinna mieć profesjonalną szkółkę piłkarską" to ci chwała. Wymyśl jak nakłonić tych którzy dają kasę.
Ten co by mógł dać powiedział że boi się ucieczki wyszkolonych piłkarzy. Ty piszesz że to: cytuje "brednie". No ale najłatwiej inwestować nie swoją kasę.

P.S. : Naprawdę nie znasz firmy Borland i C++ ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując