wolfy napisał(a):

|
Tak za Basałaja, jak i teraz szkolenie nie powstaje ponieważ taki jest kaprys właściciela. Różnica w tym, że tylko Łysy jest na tyle głupi/bezczelny żeby udowadniać, że jest ono zbędne, bo mamy "wielozadaniowego" Zdzisia Kapkę. A Ty mu jeszcze wtórujesz...
|
Napisałem ci w poście wyżej (twojego) że piszesz bzdury dot. tego co myślę o szkoleniu młodzieży a ty dalej swoje. Czytasz w ogóle to co ja piszę ? Czasem mam wrażenie że walisz na odlew po przeczytaniu co drugiego zdania i do połowy .....
To że 70 razy napiszesz: " Wisła powinna mieć profesjonalną szkółkę piłkarską" to ci chwała. Wymyśl jak nakłonić tych którzy dają kasę.
Ten co by mógł dać powiedział że boi się ucieczki wyszkolonych piłkarzy. Ty piszesz że to: cytuje "brednie". No ale najłatwiej inwestować nie swoją kasę.
P.S. : Naprawdę nie znasz firmy Borland i C++ ?