arek90 napisał(a):

|
Witek można liczyc na Twoja obszerna analize? Czy dopiero po meczach rewanzowych?
|
Moi drodzy. W II rundach kwalifikacji do obu rozgrywek rozstawione są nawet takie kluby jak MIstrz Gruzji Zestafoni czy serbska Vojvodina Novy Sad. To powoduje, że kraje zajmujące miejsca niedalekie Polsce, w tej rundzie zazwyczaj są reprezentowane przez rozstawione kluby i różnice w wynikach są niewielkie.
Krajów, które dzieli 0,500 tj tych co zdobyły od 0,875 do 1,375 jest 15.
Poza tym wiele klubów z krajów, które chcemy gonić z racji wysokiej pozycji w rankingu jeszcze nie zaczęło gry albo rozegrało pierwszy mecz w II rundzie. Porównywanie Czech, które zdobyły 0,750 bo w 3 meczach były 3 zwycięstwa z wynikami Polski, która niby zdobyła o połowę więcej punktów ale w 6 meczach niby jest możliwe ale...
Nawet 100% skuteczność w kwalifikacjach i brak zespołu w rundach zasadniczych może oznaczać gorszy wynik niż wynik kraju, którego połowa klubów np 2 z 4 odpadły w II rundzie kwalifikacji ale pozostałę 2 zakwalifikowały się do rund zasadniczych. Za wcześnie na obszerne analizy. Tak mi się wydaje...