Marszałek napisał(a):

Kiedyś czytałem jakie są stosunki na linii Schalke Gazprom. I wyglądają tak, że Rosjanie przelewają kasę i o nic nie pytają Co nie znaczy,że podobnie może być w "przypadku Gdańskim". Niemniej myślę , ze już czas aby poważny pieniądz znalazł się w naszej piłce.
|
Ty tak na poważnie ? Nie wiesz dlaczego tak jest ? No to Ci podsunę : Kanclerz Schroeder, wielka rura po dnie Bałtyku okrążająca Polskę, etat kanclerza w Gazpromie, cele polityczno-biznesowe Putina, wyruchana Polska.
Skoro było z Schroederem teraz może być z Tuskiem. W obu przypadkach wyruchana może być Polska.