wanciak86 napisał(a):

Co do Lechii. Prezydent i reszta oponistów jakiś czas temu chciała wyrwać klub od Kuchara. Gdy w końcu on zmiękł pod naciskiem publicznym - fanów/media/długi za stadion/prezydent otp, pojawiło się kilka ofert.
Całe szczeście, że JW i Drutex szybko odpadli.
Rosjanie? No cóż.. Wiadomo, że nazwa odpycha, ale skok poziomu mógłby być olbrzymi.
Z mojego delikatnego źródełka wiem, że już przed euro zaczął się ten temat. Zresztą nie jest to tajemnicą, bo sam prezydent gdańska przyznał, że jest oferta od rosjan.
|
a co złego w tym Drutexie? tak samo co zlego w Rosjanach?