Blaszczu16 napisał(a):

|
Ale Czekaj jak na swój wiek i polskie warunki to dobry stoper. Ładnie gra, odbiera, wyprowadza piłki. Mi się ten chłopak podoba. O karnego nie ma nawet co go ganić, bo to była stuprocentowa wina Nuneza. Para Czekaj-Głowacki jak dla mnie mogła by grać w pierwszym składzie.
|
Wyżej ceniłbym parę Głowacki-Chavez lub Głowacki -Uryga, Według mnie Wisła dla Czekaja to nie ten rozmiar kapelusza,jest po prostu mocno przeciętnym zawodnikiem.