Kamyk napisał(a):

Czekaj to jest masakra. Jak można takie drewno trzymać jeszcze w klubie? Pan "rzut karny" to na prawdę jest porażka. Może tam jeden mecz dobry zagrał ale w piłkę trafić to już są problemy.
Chrapek jest bardzo ciekawy ale na oceny przyjdzie czas.
|
Ale Czekaj jak na swój wiek i polskie warunki to dobry stoper. Ładnie gra, odbiera, wyprowadza piłki. Mi się ten chłopak podoba. O karnego nie ma nawet co go ganić, bo to była stuprocentowa wina Nuneza. Para Czekaj-Głowacki jak dla mnie mogła by grać w pierwszym składzie.