Taxu napisał(a):

W dniu dzisiejszym Mateusz Kowalski rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Wisłą Kraków.
Mateusz Kowalski jest wychowankiem Wisły. Debiutował w 2008 roku w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ekstraklasy. Ostatni sezon wychowanek "Białej Gwiazdy" spędził na wypożyczeniu w Termalica Bruk-Bet Nieciecza.
http://wislalive.pl/news/mateusz_kow...e_z_wisla-823/
|
Może się załapie w Garbarni albo Puszczy. Taki Okocimski to już chyba za wysoko.
Za rok-dwa tak samo będzie z Brudem moim zdaniem.
@ pan Dudi
A Ty pamiętasz Brożka (zresztą obu) jak miał lat 19 czy 18 - wiosną 2001 jak debiutował w I drużynie?
Wydawało się, że to może być napastnik nawet klasy europejskiej w przyszłości. Spokojnie mógł grać po 20-30min w meczu i w 11 jak by było potrzeba.
Ale potem bezsensowne wypożyczenia do ŁKS, GKS i 1,5 czy 2 lata w plecy. Dzięki Kasperczakowi...
Widać było, że tj. talent, a Czekaj - no sprawność, zwrotność niezbyt dobra. Oby się podciągnął.