Wyświetl pojedynczy post
Taxu
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19398
Stary 17.07.2012, 12:27
W dniu dzisiejszym Mateusz Kowalski rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Wisłą Kraków.

Mateusz Kowalski jest wychowankiem Wisły. Debiutował w 2008 roku w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ekstraklasy. Ostatni sezon wychowanek "Białej Gwiazdy" spędził na wypożyczeniu w Termalica Bruk-Bet Nieciecza.


http://wislalive.pl/news/mateusz_kow...e_z_wisla-823/
Odpowiedz cytując