W dniu dzisiejszym Mateusz Kowalski rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Wisłą Kraków.
Mateusz Kowalski jest wychowankiem Wisły. Debiutował w 2008 roku w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ekstraklasy. Ostatni sezon wychowanek "Białej Gwiazdy" spędził na wypożyczeniu w Termalica Bruk-Bet Nieciecza.
http://wislalive.pl/news/mateusz_kow...e_z_wisla-823/