Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1550
Stary 16.07.2012, 19:03
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
hahahahaha ludzie boże...i .... że 5 zł zniżki jak tani w .... !? wam się juz nie dogodzi! co miała być zniżka 30 zł!? tak wy wam było dobrze ? mogli wgl tej zniżki nie dawać to by nikt nie sapał...w dupach wam się poprzewracało od tego dobrobytu ....a ! za darmo wam dać to i tak by źle było bo przeciez trzeba jakos droge na mecz opłacić bo bilet autobusowy ....a drogi...co za ludzie...
Skoro uczniom i studentom potrafią dać 40 zł, to czemu kibicom chodzącym regularnie nie dadzą choćby 20-30?
"Oto Partia-ludzkości wzrok
Oto Partia-siła ludów i sumienie.
Nic nie pójdzie z Jego życia w zapomnienie."
Wisława Szymborska - "Ten dzień – na śmierć Stalina"
Odpowiedz cytując