Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 16.07.2012, 18:11
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Ci co tak mówią o tym, że tanio, po ile chcemy te karnety, o centusiach itp. Zobaczymy jak będzie wyglądać frekwencja na stadionie, bo o to głównie chodzi!
czy cena za runde będzie w dyche w tą czy w dychę w tamto nie zadecyuje o tym czy ktos kupi karnet czy nie , zgodzisz się z tym ?

ceny są przystępne , dla każdego - z takim stwierdzeniem powinien się zgodzic każdy

zmiana w dół nie spowoduje większej frekwencji na trybunach .. chyba żeby je za free puszczać , ale to nie jest organizacja charytatywna


będziem grać ładną piłkę i plasować się w pierwszej 3 to i frekwencja będzie na dobrym poziomie ( 20 tys ) , w wypadku padaki 12-15 tys . Ceną tutaj juz nic nie zmienymi.


A co do zniżki lojalnościowej . Ludzie tak narzekacie , jakbyście co roku kupowali karnet tylko dla tej zniżki , chyba w głowie powinniście mieć inne wartości , prawda ? jeśli mam pewność że kasa którą wydaję trafia na moją Wisłę to i do każdego biletu dopłacam z uśmiechem na ustach .
Odpowiedz cytując