Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 16.07.2012, 17:24
hahahahaha ludzie boże...i .... że 5 zł zniżki jak tani w .... !? wam się juz nie dogodzi! co miała być zniżka 30 zł!? tak wy wam było dobrze ? mogli wgl tej zniżki nie dawać to by nikt nie sapał...w dupach wam się poprzewracało od tego dobrobytu ....a ! za darmo wam dać to i tak by źle było bo przeciez trzeba jakos droge na mecz opłacić bo bilet autobusowy ....a drogi...co za ludzie...
Odpowiedz cytując