jacekbum napisał(a):

|
Moim zdaniem bez zgody Wisły samo miasto nie może wynająć innej drużynie stadionu; Wisła nie płaci od meczu za stadion tylko za pewien okres np rok i w tym czasie ma prawo trenować kiedy chce i spedzać na boisku tyle czasu ile chce .Prosty przykład ktoś wynajmuje od miasta lokal prowadzi restauracje a miasto mu każe zamykać lokal na weekendy bo chce urządzać konferencje w tym lokalu za który najemca płaci...gdyby było to możliwe to byłoby to głupie.
|
I dlatego Amico-Lech pozbył się Warty ze "swojego" stadionu - dopiero jak mocno związany z kibicami operator Bulwa-Areny podyktował im cenę 3x wyższą niż płacili do tej pory i się ten biznes przestał warciarzom opłacać?
pozdrawiam