Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21538
Stary 16.07.2012, 11:06
Moim zdaniem bez zgody Wisły samo miasto nie może wynająć innej drużynie stadionu; Wisła nie płaci od meczu za stadion tylko za pewien okres np rok i w tym czasie ma prawo trenować kiedy chce i spedzać na boisku tyle czasu ile chce .Prosty przykład ktoś wynajmuje od miasta lokal prowadzi restauracje a miasto mu każe zamykać lokal na weekendy bo chce urządzać konferencje w tym lokalu za który najemca płaci...gdyby było to możliwe to byłoby to głupie.
Odpowiedz cytując