Wyświetl pojedynczy post
Natkan
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wiślackie okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19359
Stary 14.07.2012, 15:07
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Odezwali sie cnotki niewydymki i inni abstynenty. Jest weekend to mają robić,w szachy grać ?
Jak Chrapek zrobi w sezonie 20 asyst i 15 goli to może co piątek we Franticu chodzić na.......ony i z 5 dupami.
Byleby trzymali odpowiedni poziom sportowy podczas sezonu.

Spoko niech pije i może mieć te 20 asyst w sezonie. Ale pytanie ile by ich miał jakby nie pił? No własnie. To wszystko gdybanie i minimalizm. Gram w sparingach jakoś się łape jest ok będe jak taki Burliga zachaczał o skład i imprezował. Nie oceniam Chrapka bo może stał tylko z nimi w kolejce a wczesniej wypił tylko piwko. Oceniam tylko wypowiedź forumowicza chlanie i granie było kiedyś. I wkurza mnie taka postawa niech chla jak strzela taki minimalizm i powód dla którego jesteśmy tak z tyłu. Zadowalanie sie byle czym. Na zachodzie nie ma chlania tylko zadup..nie i dieta. Widać jakie ambicje ma Burliga a właściwie osiągnął już ich szczyt. Tak uważam mam nadzieję że się myle
Ostatnio edytowane przez Natkan : 14.07.2012 o godz. 15:09.
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując