Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19356
Stary 14.07.2012, 14:34
Odezwali sie cnotki niewydymki i inni abstynenty. Jest weekend to mają robić,w szachy grać ?
Jak Chrapek zrobi w sezonie 20 asyst i 15 goli to może co piątek we Franticu chodzić na.......ony i z 5 dupami.
Byleby trzymali odpowiedni poziom sportowy podczas sezonu.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując